Košky, psi

Seznamka

Seznamka psů

Hledáte psího kamaráda pro vašeho čtyřnohého miláčka? Využijte naší seznamku psů. Seznamka psů slouží k nalezení psích kamarádů i partnerů – rodičů. Psi i fenky mají jedinečnou možnost se zde vystavit a čekat na nabídky k seznámení, které se jim jen pohrnou. Seznamky využívají lidé, proč by psi nemohli využít také svoji psí seznamku? Psi v seznamce jsou řazeni chronologicky, podle data vložení svého příspěvku.

Seznamka koček

Nebo snad hledáte spíše kočičího přítele? I v tomto případě můžete nalézt svého nového mazlíčka na těchto stránkách v seznamce koček. Kočky i kocouři mají možnost zcela zdarma vystavit své fotografie a čekat, zda se jim nový kamarád či partner ozve! Příspěvky koček a kocourů jsou opět seřazeny chronologicky.

Seznamka majitelů

Ať už jste majitelem psa, fenky, kočky či kocoura, určitě byste se občas rádi podělili o své zkušenosti s chovem nebo nezapomenutelné zážitky. Pokud jste nám v předešlých dvou větách dali za pravdu, pak právě pro Vás je určena seznamka majitelů!

V seznamce majitelů můžete hledat kamarády na venčení, trávení společných chvil, ale třeba i pouze výměnu fotek a zážitků. Možná dokonce, že právě zde naleznete své osudové seznámení, přátelství nebo snad dokonce lásku…


Každý správný milovník koček by měl mít doma pro svého mazlíčka škrabadlo pro kočky. Široký výběr nalzenete na www.hawaj.cz.