Košky, psi

Seznamka

Seznamka psů

Hledáte psího kamaráda pro vašeho čtyřnohého miláčka? Využijte naší seznamku psů. Seznamka psů slouží k nalezení psích kamarádů i partnerů – rodičů. Psi i fenky mají jedinečnou možnost se zde vystavit a čekat na nabídky k seznámení, které se jim jen pohrnou. Seznamky využívají lidé, proč by psi nemohli využít také svoji psí seznamku? Psi v seznamce jsou řazeni chronologicky, podle data vložení svého příspěvku.

Seznamka koček

Nebo snad hledáte spíše kočičího přítele? I v tomto případě můžete nalézt svého nového mazlíčka na těchto stránkách v seznamce koček. Kočky i kocouři mají možnost zcela zdarma vystavit své fotografie a čekat, zda se jim nový kamarád či partner ozve! Příspěvky koček a kocourů jsou opět seřazeny chronologicky.

Seznamka majitelů

Ať už jste majitelem psa, fenky, kočky či kocoura, určitě byste se občas rádi podělili o své zkušenosti s chovem nebo nezapomenutelné zážitky. Pokud jste nám v předešlých dvou větách dali za pravdu, pak právě pro Vás je určena seznamka majitelů!

V seznamce majitelů můžete hledat kamarády na venčení, trávení společných chvil, ale třeba i pouze výměnu fotek a zážitků. Možná dokonce, že právě zde naleznete své osudové seznámení, přátelství nebo snad dokonce lásku…