Každý správný milovník koček by měl mít doma pro svého mazlíčka škrabadlo pro kočky. Široký výběr nalzenete na www.hawaj.cz.

Ragdoll s PP

Ragdoll koťátka – poslední dvě vymazlená ragdoll koťátka -bluecream kočička a kocourek blue colorpoint s PP(Fife) hledají svůj domov,jsou již k odběru. Koťátka jsou 2x očkována, několikrát preventivně odčervena, plně socializována,s láskou vymazlená, zvyklá na běžný chod domácnosti, děti a psa, s rodokmenem, výbavičkou a smlouvou, naučená na toaletku a škrabadla.Krmena kvalitními granulkami. Návštěva vítána.Chovatelský servis samozřejmostí.Ragdoll je báječné mírné nekonfliktní modrooké plemeno s povahou podobné psí, v náruči se uvolní proto se jim říká hadrová panenka.Koťátka jsou velmi hodná,s úžasnou ragdollí povahou, mazlivá, čistotná a těší se na své páníčky.Je jim 13 týdnů a mohou do světa :-)Cena dohodou. Jen hodným lidem.

Adresa:
,
,

  1. Michala Odpovědět
    Dobry den chci se informovat zda je nabidka stale aktualni. Dekuji
  2. JITKA BLAŽKOVÁ Odpovědět
    DOBRY DEN CHTELA BYCH SE ZEPTAT KOLIK STOJI KOCOUREK A JESTLI NEMATE KOTATKA.BOHUZEL JSME O NASEHO PRISLI A NAS 5LETY SYN HO PORAD HLEDA.TAK MU CHCEME NAJIT JINEHO.DEKUJI MOC ZA ODPOVED

Zanechte odpověď

*

captcha *