Každý správný milovník koček by měl mít doma pro svého mazlíčka škrabadlo pro kočky. Široký výběr nalzenete na www.hawaj.cz.

Ragdoll kocourek Ferrex s PP k mazlení

Kocourek Ferrex Ragdoll s PP ve zbarvení seal mitted je volný jako mazlíček.Koťátka se narodili 27.3.2015 a k odběru bude nejdříve po 26.červnu , tedy ve 13 týdnech.Kocourek bude odcházet již po kastraci ( výhody kastrace si můžete přečíst na našich web. stránkách ) , kompletně naočkovaný, odčervený a čipovany.Každé naše koťátko odchází s bohatou výbavičkou do začátku včetně kompletního rozpisu doporučeného krmiva a jeho dávkování.Dále rodokmen , kupní smlouvy a s kopiemi negativních testů rodičů na Felv,Flv, HCM a PKD – ráda Vám při osobní schůzce vše ukáži a vysvětlím.Všechny naše koťátka jsou plně socializovaná, zvyklá na běžný provoz v domácnosti . Ragdoll – znamená v překladu hadrová panenka, svou bezkonfliktní povahou jsou vhodní především do rodin s dětmi, nebo na felinoterapeutií.

S novými majiteli jsme v úzkém kontaktu již od projeveného zájmu o určité koťátko.Rádi Vám pomůžeme s výběrem vybavení, které bude do začátku potřebné.Všechny naše koťátka odvážíme do nových domovů sami, tím se přesvědčíme, že jde opravdu do výborných podmínek a také i kocourek v naší přítomnosti bude snášet cestu lépe.

Adresa:
Ostrava,
Ostrava,
70030

 1. Drozdova Aneta Odpovědět
  Dobry den, zajimala by me cena,kotatka. Predem dekuji. Drozdova
  • Drozdova Aneta Odpovědět
   Dobry den, nedalo by se zaslat telefonni cislo, pro lepsi a rychlejsi komunikaci. Dekuji Drozdova
 2. Drozdová Odpovědět
  Dobrý den, je tento inzerát ještě platný? Děkuji
 3. Petra Štefancová Odpovědět
  Dobrý deň, kocúrik ktorý je v inzeráte je na 6. fotke? Prosím vás aká by bola za neho cena? Ďakujem, Štefancová.

Zanechte odpověď

*

captcha *