Každý správný milovník koček by měl mít doma pro svého mazlíčka škrabadlo pro kočky. Široký výběr nalzenete na www.hawaj.cz.

Lapinkoira

Prodám krásná štěňátka Finského laponského psa s průkazem původu.
Oba rodiče jsou talentovaní na sporty. Toto plemeno je velmi přátelské, rádo se učí, jsou vhodní na psí sporty (agility, tanec se psem), mají rádi děti a jiné domácí mazlíčky.Povaha těchto psů je velice podobná Border kolii která je také pastevecký pes. Finové je používají i k tažení saní. Na vycházkách si hlídají svého pána a nemají snahu se od pána vzdalovat. Je to klaun s veselou náladou a v severských zemích jsou velmi oblíbení hlavně pro svou povahu.
Štěňata jsou očkovaná, mikročip, cestovní pas, rodokmen FCI. Mají velké předpoklady pro chov a výstavy. Jsou vhodní jak pro psí výstavy tak jako rodinný kamarád. Oba rodiče jsou importovaní ze zahraničí a pocházejí z vynikajících liniích tohoto plemene. Také jsou testovaní na PRA s negativním nálezem! Otec pochází z Finska, matka z Francie. Podívejte se na naše webové stránky a Facebook. Jsme první a jediná chovatelská stanice v České Republice.

Adresa:
,
Svitavy,

Zanechte odpověď

*

captcha *