Každý správný milovník koček by měl mít doma pro svého mazlíčka škrabadlo pro kočky. Široký výběr nalzenete na www.hawaj.cz.

Lagotto Romagnolo – nejlevnější v ČR!

Chovatelská stanice Riccio Angelo prodá štěňátka plemene Lagotto Romagnolo s rodokmenem FCI narozená 14.7.2015( 1. letošní vrh v ČR) – odběr na začátku září. Štěňátka jsou veselá, temperamentní, vhodná na chov a výstavy nebo se hodí na psí sporty. Lagotto je ideální společník do rodin s dětmi nebo k alergikům. Má rád ostatní zvířata ke kterým se chová mírumilovně. Matka: Azia (Švédsko), barva – hnědý šiml, zdravotní testy: JE: + – (přenašeč= není nemocný), HD A / A, oči: ok, LSD – -(OK). Její rodiče jsou: Nostryffelns Happy Midi Zesty (Švédsko) & Nostryffelns Lazzaro (Švédsko). Otec: Gajoshi di Campo del Lago (Švýcarsko),barva – bílo-hnědý s hnědými skvrnkami, zdravotní testy: JE: – – (OK), HD A / A, ED 0/0, oči: ok, curly F / F (OK), LSD: – – (OK). Jeho rodiče jsou: Delia di Campo del Lago (Švýcarsko) & Antonio dal Migliore (Německo). Všechna štěňata jsou LSD – -(OK), to znamená, že tuto dě
dičnou nemoc nikdy nebudou mít! V ČR je to jediný vrh, který je na toto testovaný! Dále v předcích najdete psy z Finska či z Itálie! Oba rodiče jsou úspěšní na výstavách a mají nůžkový skus, který vypadá, že všechna štěňátka budou mít také! Máme na prodej jednoho pejska a dvě fenky. Všichni budou bílo-hnědí s hnědými skvrnkami po tatínkovi. Naše chovatelská stanice má nejnižší ceny v ČR i v okolních státech! Naši Lagoťáci žijí s námi a jsou členy rodiny, proto nám velmi záleží na zodpovědných a vhodných majitelích pro naše štěňátka. Fotky a další informace o štěňátkách najdete na našich webových stránkách www.lagotto-romagnolo.org.

Adresa:
,
Buštěhrad,

Zanechte odpověď

*

captcha *