Každý správný milovník koček by měl mít doma pro svého mazlíčka škrabadlo pro kočky. Široký výběr nalzenete na www.hawaj.cz.

<3 Hledáme domov pro slaďouše Ronyho <3

Ronýsek je inteligentní 1,5 roční pejsek – 13 kilo lásky, kterého baví objevovat svět. Po otevření dveří zahlédnete jenom mihnutí černého konce ocásku a poté už jenom vidíte pobíhajícího, očmuchávajícího, hrajícího si pejska, kterého zaujme každý motýlek v okolí nebo nový zajímavý zvuk či vůně. Hledá tedy domov, kde bude mít k dispozici zahradu, ve které bude ten nejšťastnější pejsek na světě.

Ronaldýno je kříženec nejspíše z oblasti labradorů, barvičku má zlatě skořicovou, čumáček a ocásek dekoruje černá barva. Vše je podtrženo roztomilým, upřímným a hodným výrazem dobráckého psíka. Je dobrý i jako hlídač.

Ronča je opravdu hodným veselý a hravý pejsek, rozhodně vhodný k dětem. Nedoporučujeme ovšem k ostatním zvířátkům, nejlépe se cítí jako jedináček a k ostatním pejskům si těžko hledá cestu. Nejvhodnější by pro Ronyho byla milující rodina, která bude mít zahradu, kde se bude moci dosyta vyblbnout a vyběhat.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=eiFKH2Z8LMU&feature=youtu.be
Telefon: 724 936 755

Adresa:
Hostinského, 7 a 3/4,
Praha 13, Stodůlky,
15500

Zanechte odpověď

*

captcha *